STYPENDYŚCI PROJEKTU „NAUKA DROGĄ DO SUKCESU NA ŚLĄSKU”

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Dorota Owczarek

ROK SZKOLNY 2013/2014

Dorota Owczarek

ROK SZKOLNY 2011/2012

Szymon Kiśluk

ROK SZKOLNY 2010/2011

Ilona Drab

Szymon Kiśluk

ROK SZKOLNY 2010/2011

Hubert Gryman

ROK SZKOLNY 2009/2010

Ilona Drab

Hubert Gryman

Anna Siemianowska

Jakub Wrożyna

Mateusz Ziebura

 

STYPENDYŚCI FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

PROGRAMU „SOLIDARNI”

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Joanna Dziadek

Szymon Kiśluk

Wiktoria Piecha

ROK SZKOLNY 2011/2012

Joanna Dziadek

Szymon Kiśluk

Patryk Kozaczuk

Marek Pawlaczyk

 

STYPENDYŚCI PREZYDENTA MIASTA ŻORY

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Patryk Kozaczuk

Paweł Zmarzły

ROK SZKOLNY 2013/2014

Szymon Kiśluk

Karolina Wąsik

ROK SZKOLNY 2012/2013

Karolina Kęsik

ROK SZKOLNY 20011/2012

Ilona Drab

Dominika Kowalska

Nina Socha

ROK SZKOLNY 2010/2011

Dominika Kowalska

Nina Socha

Jakub Wrożyna

ROK SZKOLNY 2009/2010

Anna Siemianowska

Izabela Grabiec

Dominika Kowalska

Nina Socha

Paweł Paździor

Kacper Musioł

Bartosz Słomian

ROK SZKOLNY 2008/2009

Katarzyna Czernik

Robert Piecha

Igor Róg

Bartosz Słomian

Alicja Winiarska

ROK SZKOLNY 2007/2008

Radosław Burcek

Katarzyna Czernik

Jarosław Jakubowski

Robert Sierny

Szymon Słomian

Alicja Winiarska

Sylwia Ziebura

ROK SZKOLNY 2006/2007

Piotr Dżaluk

Jakub Elżbieciak

Hanna Frelich

Karolina Szczurek

ROK SZKOLNY 2005/2006

Mateusz Błażyca

Marta Brocka

Jakub Elżbieciak

Patrycja Mandrysz

Anna Śmietana

ROK SZKOLNY 2004/2005

Marta Brocka

Jacek Dyrda

Natalia Kamińska

Agnieszka Przywara

 

ZDOBYWCY NAGRÓD PREZYDENTA MIASTA ŻORY

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Katarzyna Krawczyk

Małgorzata Moś

Marcin Nowak

Przemysław Witek

Michał Zawada

Zespół informatyczny w składzie:

Aleksandra Adamska

Jakub Cębrzyna

Daniel Czech

Karolina Dydak

Jacek Dyrda

Ewelina Golińska

Katarzyna Krawczyk

Małgorzata Moś

Marcin Nowak

Agnieszka Ratajczyk

Michał Zawada

ROK SZKOLNY 2002/2003

Łukasz Badowski

Joanna Polok

Przemysław Witek

Zespół informatyczny w składzie:

Łukasz Badowski

Jakub Cębrzyna

Jacek Dyrda

Katarzyna Krawczyk

Michał Magiera

Małgorzata Moś

Agnieszka Ratajczyk

Michał Zawada

ROK SZKOLNY 2001/2002

Julian Madej

Joanna Polok

Przemysław Witek

Zespół informatyczny w składzie:

Łukasz Badowski

Karol Chudy

Marcin Koper

Tomasz Łysień

Michał Zawada

 

STYPENDYŚCI FUNDACJI „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA”

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

Marta Chrabąszcz

Izabela Chudzik

Beata Keller

Aleksandra Winkler